021-9103-0756

دفتر مرکزی استان اصفهان

شنبه - پنجشنبه 12:00 تا 21:00

واسطه گری ویپاک مارکت

خرید و فروش امن اکانت های بازی

واسطه گری معاملات ویپک

سرویس واسطه گری ویپاک چیست؟

تضمین امنیت معاملات مستقیم با حضور واسطه

یکی از مشکلات متداول در معاملات مستقیم بین خریدار و فروشنده مثلا در مواقعی که خریدار و فروشنده از طریق پلتفرم های مشابه با یکدیگر آشنا شده باشند عدم اعتماد است. با توجه به رواج انواع کلاهبرداری در معاملات مستقیم، این بی اعتمادی در خریدار و فروشنده بی دلیل نیست. پس در اینگونه معاملات چاره چیست؟! 

اگر شما نیز به عنوان خریدار یا فروشنده تصمیم به معامله مستقیم اکانت بازی گرفته اید، دیگر جای نگرانی نیست! ویپاک مارکت با هدف تسهیل و تضیمن امنیت معاملات مستقیم اقدام به راه اندازی سرویس واسطه گری نموده است. در این سرویس ویپاک مارکت به عنوان واسطه معامله، از هرگونه سواستفاده احتمالی توسط خریدار یا فروشنده جلوگیری کرده و امنیت خرید و فروش را تضمین مینماید.

چگونگی استفاده از سرویس واسطه گری ویپاک

ایجاد درخواست

خریدار یا فروشنده با تکمیل فرم، درخواست خود را ثبت میکنند.
Direction Arrows
01

پرداخت هزینه درخواست

خریدار یا فروشنده اقدام به پرداخت هزینه درخواست میکنند
Direction Arrows
02

پرداخت مبلغ معامله

خریدار مبلغ توافق شده اکانت را در ویپاک پرداخت میکند
Direction Arrows
03

واریز وجه برای فروشنده

پس از تایید خریدار، مبلغ معامله برای فروشنده واریز میگردد.
Direction Arrows
06

تحویل اکانت به خریدار

اکانت معامله شده جهت بررسی و تایید به خریدار تحویل میگردد.
Direction Arrows
05

دریافت اکانت از فروشنده

ویپاک مورد معامله را از فروشنده دریافت و بررسی میکند.
Direction Arrows
04

هزینه کمسیون سرویس واسطه گری چقدر است؟

هزینه کمیسیون سرویس واسطه گری ویپاک مارکت معادل 20 درصد از کل مبلغ معامله است که هنگام ثبت درخواست اعلام گردیده است. حداقل مبلغ کمیسیون واسطه گری 200 هزارتومان است.

کمیسیون توسط کدام یک از طرفین باید پرداخت شود؟

هزینه کمیسیون درخواست های واسطه گری، میتواند توسط هر یک از طرفین پرداخت شود و کاملا توافقی است. همچنین این امکان وجود دارد که هزینه به صورت مساوی توسط دو طرف پرداخت گردد.

سوالات متــداول

با توجه به افزایش کلاهبرداری ها در معاملات اکانت های بازی توسط خریداران یا فروشندگان، تیم ویپک مارکت این امکان را برای کاربران فراهم نموده است که با استفاده از سرویس واسطه گری بتوانند خرید و فروش مستقیم را به صورت امن تجربه کنند.

در این سرویس ، ویپک مارکت به عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده قرار میگیرد. ابتدا مبلغ معامله نزد ویپک پرداخت میگردد و سپس فروشنده اکانت مورد معامله را تحویل ویپک میدهد. تیم ما پس از بررسی اکانت را تحویل خریدار داده و با تایید وی مبلغ معامله برای فروشنده واریز میگردد.

با توجه به هزینه بر بودن سرویس واسطه گری، شاید این سوال برای شما مطرح شود که آیا استفاده از این خدمت واقعا نیاز است؟!

در معاملاتی که خریدار و فروشنده با یکدیگر آشنایی قبلی ندارند، امکان سواستفاده توسط هر یک از طرفین با روش های مختلف وجود دارد. با استفاده از واسطه گری در معاملات میتوان از هرگونه سواستفاده یا کلاهبرداری جلوگیری نمود. بنابراین استفاده از این سرویس هم برای خریدار و هم فروشنده مقرون به صرفه و مفید است.

برای استفاده از خدمت واسطه گری معاملات توسط ویپک مارکت، میتوانید طبق مراحل زیر عمل نمایید:

  1. تکمیل فرم درخواست که در همین صفحه وجود دارد.
  2. درخواست ارسالی توسط کارشناس ویپک بررسی گردیده و لینک پرداخت برای خریدار ارسال میگردد.
  3. مبلغ معامله و کمیسیون توسط خریدار پرداخت میگردد.
    * در صورتی که پرداخت کمیسیون بر عهده خریدار باشد، مبلغ معامله و کمیسیون توسط وی پرداخت میگردد و در صورتی که کمیسیون بر عهده فروشنده باشد، خریدار تنها مبلغ معامله را پرداخت کرده و هزینه کمیسیون از آن کسر میگردد.
  4. فروشنده اطلاعات اکانت را در اختیار ویپک مارکت قرار داده تا توسط کارشناس بررسی و ایمن سازی شود.
  5. اطلاعات اکانت در اختیار خریدار قرار میگیرد.
  6. پس از تایید نهایی مبلغ معامله به حساب فروشنده واریز میگردد.

کمیسیون واسطه گری معاملات در ویپک مارکت  معادل 9 درصد ارزش معامله و با مبلغ حداقل 50 هزار تومان و حداکثر 1 میلیون تومان می باشد که بسته به توافق طرفین معامله میتواند به صورت دو طرفه و 4.5 درصد از هر طرف یا بصورت یک طرفه به طور کامل از خریدار یا فروشنده دریافت شود.

توجه کنید در هر صورت توافق از جمله پرداخت کمیسیون به صورت دو طرفه و یا به صورت کامل و از سمت فروشنده اکانت، هزینه کمیسیون از مبلغ اکانت کسر خواهد شد و نیازی به پرداخت از سمت فروشنده اکانت نیست.

زمان مورد نیاز برای تکمیل معامله، کاملا وابسته به همکاری خریدار و فروشنده است. در صورتی که مشکلی از طرف خریدار یا فروشنده وجود نداشته باشد، معاملات در کمتر از 8 ساعت انجام میشود.

زمان واریز برای هر بازی متفاوت است. های VK، فیس بوک، توییتر، اکتیویژن، پابجی، یک روز بعد از تحویل اکانت واریز می شود.

طبق قوانین ویپک ، اطلاعات اکانت باید تحویل کارشناس واسطه گر گردد و در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه ویپک مارکت نیست.

جای هیچ گونه نگرانی نیست. مبلغ شما در ویپک محفوظ خواهد ماند. شما می توانید آگهی جدید انتخاب کنید و یا مبلغ را به کیف پول خود استرداد دهید تا جهت خریدهای دیگر از جمله خریدهای درون برنامه ای از آن استفاده کنید.

در صورت درخواست بازگشت وجه به کارت بانکی، 20% مبلغ به عنوان کارمزد کسر میگردد.

ارسال درخواست واسطه گری

کاربر گرامی، لطفا توجه کنید!

برای درج آگهی ، ابتدا باید احراز هویت شوید

کاربر گرامی ویپاک مارکت، برای ثبت آگهی ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید و بعد از آن اطلاعات احراز هویت و مالی خود را تکمیل نمایید تا به شما اجازه ثبت آگهی داده شود. توجه فرمایید اطلاعات شخصی شما تنها در اختیار فروشگاه خواهد بود و به هیچ عنوان در دسترس دیگران قرار نخواهد گرفت. ارسال تمامی موارد برای ارسال آگهی الزامیست به خصوص ارسال تصویر تعهدنامه و پذیرش قوانین و همچنین شماره موبایل و ایمیل شما نیاز به تایید دارد پس بر روی فلش موجود در کادر مربوطه کلیک کرده تا کد تایید برای شما ارسال شود.

تنها کاربران عضو شده به این بخش دسترسی دارند.

کاربر گرامی، لطفا توجه فرمایید!

پیش از ثبت آگهی یا استفاده از خدمات سایت باید وارد شوید