به مجموعه ویپاک خوش آمدید

فروشگاه ویپاک از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات گیمینگ و کنسول های بازی شروع نموده و سپس در سال 1400 برای گسترده تر کردن خدمات خود فروش انواع بازی ها و خدمات خرید درون بازی را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است و حال به دنبال گسترش و ایجاد فضای امن برای خرید و فروش بین گیمران ایرانی ویپاک مارکت را به محموعه خود اضافه نموده.

با ویپاک مارکت شما میتوانید اکانت های بازی خود , ایتم ها و اسکین های بازی قابل فروش یا حتی خدماتی که میتوانید عرضه کنید همانند مربی گیمینگ , انواع خدمات بوستینگ و غیره را در محیطی امن ارایه یا خریداری کنید.

چرا ما را انتخاب کنید؟

سابقه بسیار طولانی

به لطف شما مشتریان ارجمند مجموعه ویپاک تا به امروز بیش از 6 سال افتخار ارایه خدمات را به تمامی گیمران داشته است

رضایت بالای مشتری

فروشگاه ویپاک به منزله سابقه طولانی خود توانسته از رضایت بیشتر از هزاران مشتری گران بهای خود را جلب کند

تنوع محصولات و خدمات

مجموعه ویپاک هر آنچه که یک گیمر نیاز دارد را فراهم کرده است. از کنسول های بازی تا انواع محصولات و خدمات دیجیتال

خدماتی که شامل ما میشود

فروشگاه ویپاک مارکت به عنوان اولین marketplace گیمران ایرانی افتتاح شده است که در آن شما میتوانید هر آنچه که بین گیمران ایرانی قابل خرید و فروش هست را با امنیت بالا خرید و فروش کنید و یا خدماتی که میتوانید, از جمله خدماتی که در ویپاک مارکت عرضه میشود :

  • خرید و فروش اکانت بازی
  • خرید و فروش ایتم های بازی
  • امکان ارایه خدمات بوستینگ بازی
  • مربیگری گیمینگ
  • سایر خدمات خرید و فروش
  • خدمات کامل برای گیمران
  • ارائه تمام محصولات دیجیتال
  • واسطه معتبر بین گیمران ایرانی
  • فروش در سایت های خارجی
  • تخمین قیمت حرفه ای توسط فروشگاه

فروشگاه های ما

ویپاک

اگر به دنبال خرید کنسول های بازی و لوزام جانبی و تجهیزات گیمینگ هستید میتوانید از شعبه ویپاک خریداری نمایید.

ویپاک پلاس

تمام خدمات دیجیتال مانند خرید بازی های اورجینال, انواع اشتراک های بازی و خرید درون بازی را میتوانید از ویپاک پلاس تهیه نمایید

ویپاک مارکت

برای اولین بار در ایران شما میتوانید اکانت و ایتم و خدماتی که در زمینه بازی ارایه میدهید را خیال راحت خرید و فروش کنید

چطور به ویپاک اعتماد میشه کرد ؟

مجموعه ویپاک از سال 1396 در خدمت گیمران ایرانی بوده و در طول این سالها همواره توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نمایید که شما میتوانید جهت مشاهده رضایت مشتریان ما به صفحات اینستاگرام ما با مجموع بیش از 100 هزار نفر دنبال کننده مراجعه کنید. همچنین مجموعه ویپاک در حال حاضر با بسیاری از تولید کنندگان محتوای معروف همکاری دارد.

جهت جلب اعتماد بیشتر شما عزیزان به زودی شعبه حضوری مجموعه نیز مجددا پذیرای شما خواهیم بود اما در حال حاضر در صورت هر گونه مشکل میتوانید به در دفتر مرکزی ویپاک مراجعه نمایید.

نمادهای فروشگاه

تمامی سایت های مجموعه ویپاک دارای اینماد و سایر نماد های اعتماد بوده و سایت جدید مجموعه یعنی ویپاک مارکت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و شما میتوانید با کلیک بر روی نماد های زیر مجوز های فروشگاه ویپاک مارکت را نیز مشاهده کنید. برای مشاهده نماد اعتماد با آی‌پی ایران وارد این صفحه شوید
logo-samandehi