روش ثبت نام در پابجی موبایل و دلایل اهمیت آن

نویسنده ویپاک مارکت 0 دیدگاه 2024-06-21
روش ثبت نام در پابجی موبایل و دلایل اهمیت آن

روش ثبت نام در پابجی موبایل

ثبت نام در بازی پابجی موبایل پر اهمیت است. به عنوان یک بازی موبایل، زمانی که وارد بازی می‌شوید، این امکان وجود دارد که بدون ثبت نام و به صورت یک مهمان (Guest) وارد بازی شوید. شاید از هیجان اجرای بازی و بی حوصلگی از این گزینه استفاده کنید. اما به خاطر داشته باشید، اکانت مهمان، فقط بر روی گوشی شما ذخیره می‌شود. اگر برای ثبت نام اقدام نکنید، در صورت تعویض، ریست، سرقت گوشی و یا پاک کردن بازی، ممکن است دیگر نتوانید به بازی خود ادامه دهید. این یعنی باید از صفر شروع کنید. پس ثبت نام در بازی را جدی بگیرید و با توجه به این مطلب اقدام کنید.

ثبت نام در پابجی موبایل به چند روش ممکن است؟

ثبت نام در پابجی موبایل به چند روش ممکن است؟

روش‌های موجود برای ثبت نام در پابجی موبایل بسته به گوشی شما دارد. اگر از گوشی اندروید استفاده می‌کنید، روش‌های پیش روی شما، فیسبوک، جیمیل و توییتر است. اگر از دستگاه‌های اپل استفاده می‌کنید، گزینه Sign in with Apple نیز به لیست اضافه خواهد شد.

زمانی که بازی را باز می‌کنید، در صفحه لوگوی بازی و ورود گزینه‌های متعددی را مانند تصویر زیر مشاهده می‌کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای اطمینان و عدم از بروز مشکل در آینده، حداقل از دو روش برای لاگین استفاده کنید. اگر دسترسی خود را به اکانت از دست بدهید و یکی از روش‌ها را نیز فراموش کنید، روش دیگر به کمک شما خواهد آمد.

روش ثبت نام در پابجی موبایل

 ورود به پابجی با فیس بوک، اپل، توییتر و جیمیل

ورود به پابجی موبایل از طریق یکی از آپشن‌های موجود بسیار سر راست و راحت است. در صورتی که قصد دارید با یکی از این گزینه‌ها وارد بازی خود شوید، بدون شک بر روی آن پلتفرم اکانت دارید. کاربران اندروید که بدون شک می‌توانند با استفاده از گزینه Email از جیمیلی که برای راه‌اندازی گوشی استفاده کردند، بهره ببرند. کاربران اپل نیز به یک آیدی اپل برای راه‌اندازی گوشی نیاز دارند. همان آیدی برای ثبت نام در پابجی نیز مناسب است.

برای استفاده از هر یک از این روش‌های ورود به پابجی هم می‌توانید از صفحه اول بازی پس از اجرا استفاده کنید. (مانند تصویر بالا). هم می‌توانید به بخش Account and Safety در تنظیمات بازی بروید و با انتخاب آیکون + وارد یکی از اکانت‌های مورد نظر شوید.

برای ورود به اکانت فیس بوک بر روی گزینه Facebook ضربه بزنید و سپس نام کاربری و پسورد فیس بوک خود را در صفحه باز جدید وارد کنید.

برای اکانت توییتر، جیمیل و اپل آیدی نیز به همین ترتیب اقدام کنید. ورود به پابجی موبایل را هر یک از این روش‌ها اقدام خاص لازم نیست. فقط بر روی گزینه مورد نظر مثل Phone/Email، Sign in With Apple یا Sign in with Twitter کلیک کنید و سپس نام کاربری و پسورد جیمیل، اپل یا توییتر خود را وارد کنید. اگر پسورد و نام کاربری هر یک از این اکانت‌ها را فراموش کردید، باید به سایت مربوط به همان پلتفرم بروید و اکانت خود را بازیابی کنید. هر یک از این پلتفرم‌ها، روش بازیابی اکانت مربوط به خود را دارد که باید در مقالاتی جداگانه به آن‌ها بپردازیم.

 ورود به پابجی با فیس بوک، اپل، توییتر و جیمیل

گزینه‌ای ویژه برای ورود به پابجی موبایل به نام Authorized Login

زمانی که وارد صفحه اصلی پابجی موبایل می‌شوید، در گوشه صفحه گزینه‌ای به نام Authorized Login می‌بینید. این گزینه، یک روش ویژه برای لاگین و ورود به بازی پابجی موبایل است. نکته مهم درباره‌ای روش ورود، نیاز به یک موبایل دیگر است.

اگر گزینه Authorized Login را انتخاب کنید، یک صفحه جدید برای شما باز می‌شود. در این صفحه یک کد QR در سمت راست وجود دارد. این QR باید با استفاده از یک گوشی دیگر که داری دوربین و نرم‌افزار بارکدخوان QR است اسکن شود. از این طریق شما به طور آنی وارد بازی می‌شوید. در واقع این روش از دستگاه و گوشی دوم شما، به عنوان یک روش احراز هویت استفاده می‌کند. این روش بسیار سریع و بی دردسر است، اما جنبه منفی خود را دارد. اگر گوشی دوم در دسترس ندارید، این روش بی استفاده است. همچنین گوشی دوم باید به اینترنت وصل باشد.

زمانی که بر روی Authorized Login ضربه می‌زنید، یک صفحه با کد QR باز می‌شود. در دستگاه دوم خود، برنامه QR Reader یا بارکدخوان را باز کنید. حال کد QR را در مربع مخصوص به آن در صفحه گوشی دوم اسکن کنید. دقت کنید که کد QR پنج دقیقه اعتبار دارد. اگر این زمان به پایان برسد باید با انتخاب مجدد گزینه Authorized Login یک کد جدید تولید کنید.

دیدگاه بگذارید