آموزش خرید و فروش در مارکت رینبو سیکس سیج

vipac market 0 دیدگاه 2024-01-31

همه چیز درباره مارکت رینبوسیکس سیج

بازی Rainbow Six Siege حدود یک دهه است که به فعالیت مشغول است. این بازی اکشن شوتر با گیم پلی مهیج مولتی پلیر گوشه ای از بازار بازی های رایانه ای آنلاین را به خود اختصاص داده است و موفقیت هیچ بازی نتوانسته این بازی را از رده خارج کند. با توجه به توسعه طولانی مدت این بازی، شرکت یوبی سافت، هزینه های این بازی را از فروش اسکین ها، بتل پس ها، باندل ها و دیگر محتویات اضافه برای بازی تامین می کند.

در سال های گذشته تنها راه بدست آوردن اسکین ها در بازی خرید آن ها از فروشگاه داخلی بازی یا باندل ها و یا آنلاک کردن آن ها از طریق بتل پس بود. تا اینکه یوبی سافت تصمیم گرفت تا مانند بازی کانتر استرایک، یک فروشگاه یا Marketplace به سبک مشتری به مشتری افتتاح کند. از این طریق بازیکنان می توانند به معامله و خرید و فروش اسکین با یکدیگر بپردازند.

خبر باز شدن این مارکت مدتی پیش توسط یوبی سافت منتشر شد و حال این مارکت تحت عنوان نسخه بتا عرضه شده است. به زودی این فروشگاه در اختیار تمامی بازیکن ها قرار خواهد گرفت و بازیکنان میتوانند اسکین ها و آیتم های جدید و قدیمی خود را به فروش بگذارند و در عوض کردیت R6 دریافت کنید. برخلاف فروشگاه اسکین های کانتر که بازیکنان می توانند با استفاده از استیم والت به خرید و فروش اسکین بپردازند، در مارکت اسکین رینبو سیکس سیج، فقط با استفاده کردیت رینبو می توان به معامله پرداخت.

معرفی Marketplace رینبو سیکس سیج

چگونه از مارکت رینبو سیکس استفاده کنیم

در حال حاضر در زمان انتشار این مطلب، مارکت بازی رینبو سیکس سیج، در مرحله بتا عرضه شده است. برای پیوستن به بتا باید برای آن ثبت نام کنیم. برای شروع باید ابتدا به صفحه مخصوص ثبت نام در این لینک مراجعه نماید. سپس بر روی Sign up for Beta و سپس Register کلیک کنید و مشخصات اکانت خود را وارد کنید. پس از ثبت درخواست باید منتظر اعلام نتیجه از سوی یوبی سافت باشید. پس از پایان دوره بتا، دیگر نیاز به اجرای این مرحله ندارید.

برای ورود به مارکت رینبو سیکس باید به وب سایت رسمی آن در این صفحه مراجعه نمایید. سپس با کلیک بر روی Log in to Trade وارد اکانت خود شده تا به صفحه اصلی Marketplace بازی Rainbow Six Siege منتقل شوید. در ابتدای این صفحه دسته بندی انواع اسکین ها و آیتم های قابل خریداری که توسط دیگران لیست شده اند را میتوانید مشاهده کنید. حتی چارم ها، اسکین ها Drone و بک گراند ها نیز قابل معامله هستند. در ادامه صفحه نیز با کلیک بر روی گزینه Sell Items می توانید اسکین های خود را به فروش برسانید.

یادآوری: اگر در مرحله بتا وارد مارکت شوید، میتواند در فروشگاه به جستجو بپردازید، اما تا زمانی که به عنوان شرکت کننده این دوره انتخاب نشده باشید، امکان خرید و فروش وجود ندارد. این محدودیت با عرضه کامل مارکت از بین می رود.

خرید و فروش اسکین در مارکت رینبو سیکس

چگونه در مارکت رینبو سیکس آیتم بفروشم؟

با وارد شدن به بخش Sell در وب سایت مارکت بازی رینبو سیکس سیج می توانید پروسه فروش آیتم های خود را شروع کنید. ابتدا آیتم مورد نظر را از بین آیتم های خود انتخاب کنید، سپس قیمت مورد نظر را وارد کنید و بر روی Confirm کلیک کنید.

توجه داشته باشید که مارکت بازی رینبو، مانند مارکت کانتر استرایک، از سیستم معامله ای شکل پیروی می کند. برای هر آیتم خریداران و فروشندگان متعددی وجود دارد. برای فروش آیتم شما باید یا قیمتی را ثبت کنید که خریداران از قبل برای آن سفارش ثبت کرده اند و یا قیمت آیتم خود را در مارکت بررسی کرده و آن را پایین تر از قیمت دیگران ثبت کنید.

پس از ثبت آیتم و قیمت، فروشگاه به دنبال سفارش های ثبت شده برای آیتم شما میگردد. اگر سفارشی برای خرید این آیتم با  قیمت ثبت شده وجود داشته باشد، به فروش میرود، اگر خیر، اسکین و دیگر آیتم های شما در لیست قرار میگیرد تا خریداری آن را بخرد.

به یاد داشته باشید که فروشندگان دیگر میتوانند همین آیتم را با قیمتی پایین تر از شما بفروشند، پس باید در فروش آیتم شکیبا باشید. پس از فروش آیتم، یوبی سافت 10 درصد را به عنوان هزینه معامله از مبلغ کسر خواهد کرد. در فروش آیتم های گران قیمت، این موضوع را فراموش نکنید. هر بازیکن نیز میتواند به طور همزمان 5 سفارش فروش ثبت کند.

چگونه در مارکت رینبو سیکس آیتم بخریم

چگونه در مارکت رینبو سیکس آیتم خریداری کنم؟

پس از وارد شدن به مارکت بازی رینبو سیکس سیج، به بخش Buy مراجعه کنید. دسته بندی مورد نظر را انتخاب کرده یا از گزینه سرچ برای یافتن آیتم مورد نظر خود اقدام کنید. سپس باید مبلغی که حاضرید برای خرید آیتم پرداخت کنید وارد کرده و سفارش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش باید صبر کنید تا فروشنده ای آیتم مورد نظر شما را با قیمت دلخواه شما به فروش برساند. دقت کنید اولویت با افرادی است که زودتر سفارش خود را ثبت کرده باشند. یعنی دیگران پس از شما در صف قرار خواهند گرفت، اما اگر سفارش خود را کنسل کرده و مجدد ثبت کنید و یا قیمت را تغییر دهید، به انتهای صف منتقل خواهید شد.

پس از ثبت، سفارش به مدت 30 روز فعال خواهد ماند و در صورت عدم یافتن فروشنده، لغو خواهد شد. هر بازیکن نیز میتواند به طور همزمان 5 سفارش خرید ثبت کند.

چگونه در مارکت رینبو سیکس آیتم بفروشیم

محدودیت های خرید و فروش

در زمینه خرید و فروش اسکین رینبو سیکس از طریق مارکت، دو نکته مهم را باید به خاطر داشته باشید.

هر آیتمی که در فروشگاه معامله می شود، به مدت 15 روز قفل خواهد شد. در این مدت زمان می توانید از آن در بازی استفاده کنید، اما امکان معامله مجدد آیتم وجود ندارد. این سیستم برای جلوگیری از سواستفاده از مارکت طراحی شده است تا افراد نتوانند از آیتم ها سریع درآمدزایی کنند.

زمانی که به بخش فروش آیتم های خود وارد می شود، ممکن است که تمامی اسکین ها و ابزار خود را در این صفحه نبینید. این یعنی همه چیز در بازی قابل معامله نیست و فقط موارد قابل خرید و فروش در وب سایت مارکت دیده خواهند شد.

کسب درآمد از رینبو سیکس سیج

کسب درآمد از بازی رینبو سیکس سیج

یکی از موضوعاتی که بدون شک به ذهن برخی گیمرها خطور می کند، امکان کسب درآمد از رینبو سیکس به عرضه مارکت جدید آن است. خوشبختانه این امکان وجود دارد و به زودی  کسب درآمد با خرید و فروش اسکین و آیتم های بازی رینبو، امکان پذیر خواهد شد.

فروشگاه ما نیز شرایطی امن و مطمئن برای معامله آیتم های رینبو سیکس ایجاد کرده است تا اسکین های ارزشمند خود را به فروش برسانید و یا آیتمی که مدت ها در انتظار آن هستید را خریداری کنید.

 

دیدگاه بگذارید