روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت

vipac market 0 دیدگاه 2024-01-18

روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت

هر کسی که بازی فورتنایت را بازی می کند، با ویباکس نیز آشنایی دارد. برای گیمر های ایرانی که باید با نوسانات دلار دست و پنجه نرم كنند، خرید ویباکس ممکن است بسیار مشکل ساز باشد. هرچه باشد، برای خرید بسیاری از آیتم ها در بازی فورتنایت به این واحد پول داخل بازی نیاز دارید، به همین دلیل ممکن است به فکر روش های دریافت ویباکس رایگان در فورتنایت باشید. متاسفانه باید بگوییم که دریافت ویباکس رایگان راحت نیست و منابع بدست آوردن آن بسیار محدود است. فورتنایت یک بازی رایگان است. ویباکس تنها منبع درآمد این بازی است، پس عجیب نیست که روش های دریافت ویباکس مفتی نیز بسیار محدود باشد.

خوشبختانه امکان خرید ویباکس فورتنایت با قیمت مناسب از فروشگاه های متعدد، مثل فروشگاه ما امکان پذیر شده است، اما اگر قصد ندارید به هیچ وجه هزینه کنید، در این مقاله برخی روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت

دریافت ویباکس رایگان از بتل پس فورتنایت

بتل پس رایگان فورتنایت که با نام فیری پس شناخته می شود، یکی از روش های رسمی دریافت ویباکس است. بتل پس فورتنایت دارای دو نسخه است. نسخه رایگان که برای همه بازیکنان در دسترس است، اما جوایز آن بسیار محدود است. نسخه خریدنی نیز که باید برای آن پول پرداخت کنید، ورژن بهتر بتل پس رایگان فورتنایت است.

اگر فری پس فورتنایت را کامل کنید، در برخی بخش های آن ویباکس فورتنایت دریافت می کنید. برای این کار باید به بازی در عنوان های مختلف فورتنایت بپردازید و بتل پس را لول آپ کنید.

متاسفانه میزان ویباکس رایگانی که از این روش می توانید دریافت کنید در هر سیزن فورتنایت فقط 300 عدد است. اگر برای خرید بتل پس پرمیوم بازی اقدام کنید، این میزان به بیش 1000 ویباکس خواهد رسید که برای خرید بتل پس سیزن بعدی نیز کافی می باشد. در نتیجه خرید بتل پس فورتنایت، با قیمت مناسب را در نظر داشته باشید.

ویباکس مجانی فورتنایت

استفاده از کد های پروموشن، کد های هدیه

برخی پلتفرم ها، وبسایت ها و گاهی نیز استریمر ها اقدام به ارائه کد های هدیه می کنند که می توان آن را یکی از روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت در نظر گرفت. اما مشکل این نوع کد ها محدودیت آن است. یافتن چنین کدهایی بسیار دشوار است و معمولا به شانس شما بستگی دارد.

به طور مثال ممکن است یک سایت یا یک استریمر تعداد بسیار محدودی (مثلا صد عدد) کد ویباکس مفت برای هدیه به مخاطبان در نظر گرفته باشند. شما باید از این موضوع خبر داشته باشید و در زمان عرضه آن به وب سایت یا استریم مورد نظر مراجعه کنید تا بتوانید کد را دریافت کنید. میزان ویباکس دریافتی از این روش نیز معمولا بسیار محدود است و نمی توان آیتم معنا داری با آن خریداری کرد.

دریافت ویباکس از سیو د ورلد

اگر از بازیکنان قدیمی فورتنایت باشید، یا اخبار این بازی را در گذشته دنبال کرده باشید، شاید اطلاع داشته باشید که فورتنایت به عنوان یک بازی داستانی به استایل Tower Defense عرضه شده بود. در این بازی هدف اصلی ساخت تله و لوازم برای دفاع در برابر موجی از هیولاها و زامبی ها بود. اما با عرضه بتل رویال فورتنایت، همه چیز عوض شد. بخش داستانی بازی که حال Save The World نام دارد، همچنان در بازی وجود دارد.

قبل از اینکه بتل رویال فورتنایت عرضه شود، افرادی که بازی را در اختیار داشتند، به بخش داستانی بازی نیز دسترسی داشتند. این بخش از بازی دارای چالش هایی متعددی بود که به صورت ابجکتیو های روزانه به بازیکن ارائه می شد. با کامل کردن برخی از این چالش ها، ویباکس رایگان به بازیکن هدیه داده می شد. این موضوع امروز نیز حقیقت دارد، اما فقط برای اکانت های قدیمی که فورتنایت را در گذشته خریداری کرده باشند.

امروزه این بخش از بازی به عنوان یک باندل 15 دلاری به بازیکنان فروخته می شود اما دیگر چالش های دریافت ویباکس رایگان در آن وجود ندارد. فقط بازیکنانی که در گذشته فورتنایت را خریداری کرده باشند، همچنان می توانند به دریافت ویباکس رایگان از اکانت خود ادامه دهند.

این موضوع خرید اکانت فورتنایت را برای طرفداران سرسخت این بازی به یک اقدام مناسب تبدیل می کند و ارزش این اکانت ها بسیار بالاست.

دریافت ویباکس مفت فورتنایت

سوالات متداول

  • بهترین روش های دریافت ویباکس رایگان فورتنایت کدام است؟

رسمی ترین روش، استفاده از بتل پس رایگان بازی است، اما میزان آن به 300 ویباکس در هر سیزن بازی محدود می شود.

  • آیا میتوان با روش های هک و کد تقلب ویباکس رایگان دریافت کرد؟

خیر، این روش ها معمولا موجب بن شدن اکانت شده و در اکثر مواقع اقدامی برای سرقت اکانت های کاربر هستند. سیستم امنیتی بازی بسیار قوی بوده و با متقلبان سریع برخورد می شود.

  • بی دردسرترین روش بدست آوردن ویباکس فورتنایت چیست؟

خرید ویباکس فورتنایت، سریع ترین و بی دردسر ترین روش است. با توجه به اینکه در برخی فروشگاه ها ویباکس از ریجن های ارزان تر خریداری می شوند، قیمت آن نیز مناسب است.

 

 

 

دیدگاه بگذارید