معرفی بهترین نقشه های فورتنایت برای مبارزات تک به تک

vipac market 0 دیدگاه 2024-01-18

بهترین نقشه های 1v1 فورتنایت

بازی فورتنایت، علاوه بر Game Mode ها و نقشه های رسمی، به بازیکنان امکان می دهد تا با استفاده از حالت Creative Mode بازی، اقدام به ساخت نقشه های متعدد کنند و حالت های بازی منحصر به فردی ایجاد کنند. پس از ساخت نقشه و تنظیم آن، میتوان این نقشه ها را با دیگر بازیکنان به اشتراک گذاشت تا آن ها نیز از نقشه استفاده کنند.

یک دسته بندی از محبوب ترین نقشه های ساخته شده در حالت کریتیو مد، نقشه های 1v1 است. منظور از این اصطلاح نقشه هایی است که در آن یک بازیکن با یک بازیکن دیگر رقابت می کند و در آن خبری از مبارزات گروهی نیست. در این مقاله برخی از بهترین نقشه های 1v1 فورتنایت را معرفی خواهیم کرد.

بهترین نقشه های 1v1 فورتنایت

کد بهترین مپ های 1vs1 فورتنایت

برای استفاده از نقشه های ساخته شده در حالت کریتیو مد، نیاز به استفاده از کدهای خاصی است که بازیکنان پس از ساختن نقشه خود دریافت می کنند. این کد ها روش اشتراک گذاری مپ های بازی است. شما برای وارد شدن به این مپ ها و بازی کردن در آن باید از کد مپ خبر داشته باشید.

مپ های معرفی شده در این مقاله در یک نگاه به شرح زیر هستند:

 • ZERO 1v1 Build Fight: 6232-4881-6009
 • 1vs1 Build Fights: 1832-0431-4852
 • 1v1 Mythic Fights: 9892-9965-2697
 • One Tap Combat: 6031-6088-2046
 • 1v1 with Every Gun: 6155-1398-4059
 • China Gun Game: 6990-0585-5217
 • Clix Box Fights 1v1: 7620-0771-9529
 • FOV Slider: 0368-8691-4307

در ادامه، هر نقشه را به صورت مجزا و خلاصه بررسی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین مپ 1v1 فورتنایت را برای خود پیدا کنید.

نقشه های تک به تک فورتنایت

روش استفاده از کد مپ های فورتنایت

زمانی که وارد منوی بازی می شوید، در صفحه اصلی بر روی گزینه Creative  کلیک کرده و سپس Discovery  را پیدا کنید. پس از آن به صفحه Island Code رفته و در این صفحه کد مپ مورد نظر خود را وارد کنید. پس از یافتن نقشه مورد نظر، می توانید از طریق همین منو وارد نقشه شوید و با دیگر بازیکنان به صورت تک به تک رقابت کنید.

مپ ZERO 1v1 Build Fight  فورتنایت

کد مپ: 6232-4881-6009

این نقشه که در حال حاضر جزو پرطرفدارترین مپ های تک به تک فورتنایت است، با فضایی جذاب و پر زرق و برق و چراغ های نئون متعدد طراحی شده است. این نقشه مجموعه ای وسیعی از امکانات را در اختیار بازیکنان قرار می دهد. به طور مثال میتوان Loadout را به صورت آنی تعویض کرد و یا پس از هر بار کشته شدن هر بازیکن، مسابقه مجددا از وسط نقشه آغاز می شود. 12 بازیکن می توانند به این نقشه وارد شوند، اما فقط 2 نفر می توانند به صورت فعال بازی کنند و بقیه تماشاگر هستند.

مپ 1vs1 Build Fights فورتنایت

کد مپ: 1832-0431-4852

این نقشه قابلیت بسیار جالبی دارد. ساخت و ساز و حرکت در این نقشه محدودیت ندارد و تمامی مواد (Material) که برای ساخت و ساز نیاز دارید، به صورت نا محدود در اختیار دو بازیکن قرار میگیرد. این نقشه همچنین تنظیمات و گزینه های متعددی را برای سفارشی سازی رقابت در اختیار بازیکنان قرار می دهد. این نقشه با داشتن فضایی مسطح و ساده آزادی زیادی را به بازیکنان می دهد تا به روش های مختلف بر روی رقابت تک به تک در فورتنایت تمرکز کنند.

نقشه های 1v1 در بازی فورتنایت

مپ 1v1 Mythic Fights فورتنایت

کد مپ: 9892-9965-2697

این نقشه یک نقشه بسیار عجیب است و همین موضوع آن را جذاب می کند. در این مپ بازیکنان میتوانند بهترین سلاح های موجود در بازی را استفاده کنند. به همین دلیل نبرد ها بسیار دشوار تر هستند. همه ما با سختی چالش ها و باس فایت های بازی برای آنلاک کردن سلاح های حرفه ای بازی آشنا هستیم. اما در این مپ، با استفاده از یک Vending Machine می توانید بهترین سلاح های موجود در بازی را انتخاب کنید. من مپ حتی یکی از سلاح های لجندری بازی با نام Scar را در خود جای داده است که دمیج آن بسیار وحشتناک است.

مپ One Tap Combat فورتنایت

کد مپ: 9892-9965-2697

یک نقشه 1v1 فورتنایت عجیب دیگر که در آن هر بازیکن فقط با یک شلیک کشته می شود. این قابلیت نقشه رقابت را بسیار حساس می کند و کوچکترین اشتباهی موجب شکست می شود. این نقشه به شکلی طراحی شده است که دارای چندین ساختمان متعدد و فضای بسیار زیادی برای کاور گرفتن است، به همین دلیل وان شات شدن در این نقشه به همین راحتی نیست. دوئل تک به تک فورتنایت با دیگر بازیکنان در این نقشه چالش زیادی دارد.

مپ 1v1 With Every Gun فورتنایت

کد مپ: 6155-1398-4059

توضیح این نقشه با یک نگاه به نام آن مشخص است. در این مپ بازیکنان میتوانند از تمامی سلاح های موجود در بازی برای رقابت 1v1 در فورتنایت استفاده کنند. طراحی این نقشه بسیار جالب است و شما مبارزات خود را در داخل یک جعبه بسیار بزرگ پر از موانع مختلف انجام می دهید. در نقشه خودرو نیز وجود دارد. یکی از نکات مثبت دیگر این نقشه، دسترسی سریع به امکانات آن است. به طور مثال اگر احساس می کنید به یک اسلحه قوی شده اید و میخواهید سلاح دیگری را امتحان کنید، می توانید سریع Loadout خود را عوض کرده و با ابزار دیگری تمرین کنید. این مپ باید در لیست بهترین مپ های 1vs1 فورتنایت قرار بگیرید، زیرا نقشه ای فوق العاده برای تمرین بازی فورتنایت است.

کد مپ های تک به تک فورتنایت

مپ China Gun Game فورتنایت

کد مپ: 6990-0585-5217

این مپ یکی از بهترین نقشه های فورتنایت برای افرادی است که علاقه دارند، علاوه بر مکانیک های پایه بازی، از فضای محیط نیز برای مبارزه استفاده کنند. پرش از روش موانع، دویدن در بین کاور ها و استفاده از محیط برای رقابت از مزایای این نقشه است.

این نقشه به بازیکنان امکان میدهد پیش از شروع مسابقه در دور های دست گرمی نیز شرکت کنند تا با فضای بازی آشنا شده و سپس به نبرد بپردازند.

مپ Clix Box Fights 1v1 فورتنایت

کد مپ: 7620-0771-9529

مپ Clix Box یک نقشه نسبتا سخت است. در این مپ دو بازیکن در یک فضای بسته و محدود در مقابل یکدیگر قرار میگیرند و تا حدی یادآور نبرد های پس از مرگ وازون هستند. در این نقشه هدف فقط کشتن بازیکن رقیب به هر روش ممکن است. بازیکنی که 9 راند دیگری را شکست دهد، برنده خواهد بود. این نقشه برای تمرین نبرد های تک به تک در حالت بتل رویال اصلی فورتنایت بسیار مناسب است. افرادی که در رقابت های 1v1 خود عمل نمی کنند بهتر است در این نقشه تمرین کنند.

بهترین مپ های کریتیو فورتنایت

مپ FOV Slider فورتنایت

کد مپ: 0368-8691-4307

FOV Slider یک نقشه عجیب ولی خلاقانه دیگر در بین بهترین مپ های 1v1 فورتنایت است. در این نقشه بازیکنان میتوانند اسلایدر FOV یا Field of View بازی را قبل از هر مسابقه تغییر دهند. این امکان چالش جالبی به بازی اضافه میکند که در حالت های دیگر فورتنایت وجود ندارد. در این نقشه 16 بازیکن می توانند وارد شوند و در فضایی کوچک به مبارزه تک به تک بپردازند.

مپ های معرفی شده در این مطلب، فقط تعدادی از بهترین مپ های 1v1 فورتنایت هستند. اگر به این نوع مپ ها علاقه دارید، میتوانید با جستجو در سایت های مخصوص مپ های فورتنایت، تعداد بسیار بیشتری از آن ها را نیز پیدا کنید.

سوالات متداول:

 • آیا من هم میتوانم مپ فورتنایت 1v1 بسازم؟

بله اگر وقت و حوصله آن را دارید بازی فورتنایت تمامی لوازم مورد نیاز را در منوی Creative بازی در اختیار شما قرار می دهد.

 • آیا باید مپ های 1v1 فورتنایت را دانلود کنم؟

این مپ ها حجم زیادی ندارند و با استفاده از منابع بازی در داخل فایل های آن ساخته می شوند. نیازی به نگرانی برای دانلود مپ ها وجود ندارد.

 • آیا بازی کردن در مپ های 1v1 در کریتیو نیز XP بتل پس دارد؟

بله برخی مپ ها در حالت کریتیو نیز به بازیکن XP می دهند که برای بتل پس مناسب است. اما فورتنایت برای عدم سوء استفاده از این مپ ها مکانیزمی را طراحی کرده است. در مپ های ایجاد شده بازیکنان باید با استفاده از دستگاه هایی به نام Accolades Devices برای گرفتن XP بتل پس اقدام کنند. هرچه یک مپ محبوب تر باشد و بازیکنان بیشتری از آن استفاده کنند، میزان XP دریافت شده، کاهش می یابد. اگر میزان XP دریافتی شما از این نقشه ها به 200.000 برسد نیز با کاهش میزان XP روبرو خواهید شد که به صورت روزانه ریست می شود.

 

دیدگاه بگذارید