همه چیز درباره دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

vipac market 0 دیدگاه 2024-01-19

همه چیز درباره دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

بازی های آنلاین، همیشه در خطر هک شدن و سوء استفاده افراد متقلب قرار دارند، به همین دلیل شرکت های بازی سازی قوانین متعددی را وضع می کنند که عدم رعایت آن ها باعث بن شدن (Ban) اکانت شخص می شود. البته در بسیاری از موارد ممکن است کاربر بیگناه باشد و یا  به طور غیر عمدی قوانین بازی را نقض کرده باشد. بازی کالاف دیوتی موبایل، یکی از عنوان های رایگان است که شکستن قوانین در آن موجب بن شدن اکانت می شود. در این مطلب می خواهیم درباره دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل صحبت کنیم تا در حد توان از آنها دوری کنید.

دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن است اکانت کالاف دیوتی موبایل شما بن شود. برخی از دلایل کاملا واضح هستند، اما برخی دیگر نیاز دارند تا شخص زمان زیادی را صرف خواندن قوانین Term of Service بازی کند.

زمانی که برای اولین بار بازی های آنلاین را بازی می کنید، یک لیست بلند بالای از نوشته ها برای شما نمایش داده می شود. متاسفانه در بسیاری از موارد ما با کلیک بر روی “موافقم” از این صفحه سریع عبور می کنیم، ولی این صفحه قوانین بازی و تمامی مواردی که ممکن است اکانت شما بن شود را توضیح می دهد. در این بین مواردی وجود دارد که ممکن است از نظر بازیکن بی اشکال باشد، اما از نظر بازی قانون شکنی محسوب شود، پس بهتر است با دلایل اصلی بن شدن اکانت ها آشنا شوید.

استفاده از هک، ماد و چیت

نیاز به گفتن ندارد که استفاده از هر نوع کد تقلب و نرم افزار های مشابه که موجب دستکاری فایل های بازی و تغییر در گیم پلی بازی موجب بن شدن اکانت می شود. استفاده از چیت یا هک، عمده ترین دلیل بن شدن اکانت ها است.

حتی اگر تغییرات در گیم پلی بازی ایجاد نشود، مثل ماد ها که ظاهر سلاح ها و شخصیت ها را تغییر می دهند، برخلاف قوانین بازی ها است. اما در بسیاری از موارد، استفاده از ماد موجب بن شدن نمی شود. بر خلاف هک و چیت بازی که شانس بن شدن بعد از استفاده از آن بسیار بالاست.

قوانین اکانت کالاف دیوتی موبایل

استفاده از شبیه سازی های غیر مجاز

بازی بر روی موبایل برای بسیاری از گیمر ها، به خصوص طرفداران سرسخت یک پلتفرم، می تواند بسیار دشوار و آزار دهنده باشد. اما بازی هایی مثل کالاف دیوتی موبایل وجود دارند که گیمر ها علاقه مند به بازی کردن آن هستند ولی نه بر روی موبایل. استفاده از نرم افزار های شبیه ساز اندروید بر روی ویندوز یکی از روش های اجرای بازی موبایل بر روی کامپیوتر است. اما اگر از شبیه ساز های متفرقه و بی کیفیت استفاده کنید، ممکن است اکانت کالاف دیوتی موبایل شما بن شود.

از طرفی اکتیویژن با استفاده از شبیه سازها برای اجرای کالاف دیوتی موبایل مخالف است و دلیل آن نیز کاملا واضح است. استفاده از موس و کیبورد در برابر استفاده از تاچ اسکرین برای یک بازی اول شخص شوتر، یک مزیت بزرگ است. افرادی که از موبایل استفاده می کنند، در برابر افرادی که از کامپیوتر استفاده می کنند، شانسی نخواهد داشت.

در هر صورت اگر قصد استفاده از چنین نرم افزار هایی را دارید، قبل از نصب شبیه ساز های اندروید، خوب تحقیق کرده و شبیه سازی های مناسب را پیدا کنید تا از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود جلوگیری کنید.

بن شدن اکانت کالاف دیوتی

خرید سی پی و آیتم ها از فروشگاه های نامعتبر

بازی کالاف دیوتی موبایل نیز مانند بسیاری دیگر از بازی های رایگان، دارای یک فروشگاه داخلی است که برای خرید از آن نیاز به CP دارید. خرید این واحد پولی برای بازیکنان برخی کشور ها، مثل ایرانیان دشوار است، به همین دلیل همیشه به دنبال روش هایی دیگری برای دریافت آیتم ها، بتل پس و یا CP بازی هستند.

در این مسیر ممکن است بازیکنان اقدام به خرید از فروشگاه هایی کنند که قیمت آن ها بسیار پایین است. اما به یاد داشته باشید، که قیمت های بسیار پایین بی دلیل نیستند. ممکن است شما در حال خرید آیتم های غیر مجاز، هک شده و یا سرقتی باشید که در نتیجه اکانت شما بن خواهد شد.

قبل از خرید CP کالاف دیوتی موبایل و دیگر آیتم های این بازی، از معتبر بودن فروشگاه مورد نظر اطمینان حاصل کنید تا مشکلی برای اکانتان ایجاد نشود.

استفاده از نرم افزار های VPN و کاهش پینگ

نیاز به گفتن نیست که به دلیل تحریم ها و محدودیت ها، بسیاری از گیمر ها مجبور به استفاده از نرم افزارهای VPN هستند. تغییر آی پی در بسیاری از گیم های آنلاین خلاف قوانین است. شرکت اکتیویژن نیز این قانون را برای بازی کالاف دیوتی موبایل تنظیم کرده است. هرچند بن شدن به دلیل استفاده از VPN همیشه اتفاق نمی افتد، اما اگر نمی خواهید ریسکی اکانت شما را تهدید کند، در صورت امکان از این نرم افزار ها استفاده نکنید.

شرکت های بازی سازی، معمولا اجازه استفاده از نرم افزاری های کاهش پینگ را به بازیکنان می دهند. متاسفانه گاهی اکانت بازیکنان به دلیل استفاده از چنین نرم افزارهایی نیز بن می شود چرا که نحوه فعالیت آنها به VPN بسیار نزدیک است. پس قبل از خرید چنین نرم افزار هایی از معتبر بودن آن اطمینان حاصل کنید. برنامه های رایگان معمولا مشکل ساز هستند پس قبل از استفاده درباره ارائه دهنده آن تحقیق کنید یا از استفاده از آن ها خودداری کنید.

برای رفع مشکلات پینگ و لگ، روش های دیگری نیز وجود دارد. مثل استفاده از DNS ها، خرید سرعت بالاتر اینترنت، تعویض ارائه دهنده اینترنت و دیگر روش ها.

چگونه اکانت کالاف دیوتی موبایل را از بن دربیاریم؟

بد رفتاری در چت صوتی و متنی

در بازی های آنلاین، عصبی شدن و پرخاشگری کار بسیار راحتی است. فضای بازی های آنلاین، موقعیتی ایجاد می کند که بازیکنان بسیار زننده با یکدیگر رفتار کنند و با کلمات رکیک و توهین فضایی استرس آور برای دیگران ایجاد کنند.

بسیاری از توسعه دهندگان بازی این موضوع را جدی گرفته اند و به روش های مختلف چت های متنی و صوتی بازی را کنترل می کنند. کالاف دیوتی موبایل نیز بازیکنان خود را در نظر دارد. پس از بد رفتاری خودداری کنید و به دیگر بازیکن ها توهین نکنید. البته همه ما انسان هستیم و گاهی کنترل خود را از دست میدهیم. به همین دلیل بن شدن به علت بد رفتاری همیشگی نیست. ولی به خاطر داشته باشید که تکرار این رفتار موجب بن شدن همیشگی اکانت شما می شود.

چگونه اکانت کالاف دیوتی موبایل را از بن دربیاریم؟

حال که با دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل آشنا شدیم، در صورتی که به هر دلیلی اکانت ما بن شد، چه کار کنیم؟ جواب این سوال معمولا به نوع بن بستگی دارد. آیا بن شما همیشگی بوده یا موقتی است؟ از دلیل بن شدن خود خبر دارید یا به طور ناگهانی بوده است؟

در صورتی که اکانت کالاف دیوتی موبایل شما بن شد، میتوانید با استفاده از سایت رسمی کالاف دیوتی به پشتیبانی آن در بخش Support، پیام دهید. اگر بن شما کوتاه مدت باشد، معمولا ارسال پیام به پشتیبانی ارزش ندارد. زیرا در مدت زمانی که باید در انتظار دریافت پاسخ باشید، احتمالا دوره بن شما نیز تمام شده است.

اگر موضوع جدی تر است و بن شما همیشگی است، میتوانید با مکاتبه با پشتیبانی دلیل بن خود را بپرسید و اگر پاسخ دریافت کردید در جهت رفع آن اقدام کنید. به خاطر داشته باشید که بن شدن به دلایل اساسی، مثل هک یا چیت، همیشگی بوده و احتمال Unban شدن بسیار پایین است. هر چند برای افرادی که سابقه بن ندارند و یا اتفاقی قوانین را شکسته باشند، احتمال رفع بن وجود دارد.

سوالات متداول:

  • چگونه میتوانم از تمامی قوانین کالاف دیوتی موبایل خبردار بشم؟

خواندن Terms of Service بازی بهترین روش است. اما اگر وقت و حوصله آن را ندارید با جستجو در فضای نت، خلاصه این موارد را پیدا خواهید کرد. این مقاله یک نمونه از آن است.

  • در صورت بن شدن همیشگی اکانت میتوانم یک اکانت دیگر بسازم؟

در بسیاری از موارد این امکان وجود دارد، اما احتمال بن شدن آی پی و یا دستگاه گیمر ها نیز وجود دارد.

  • اکانت کالاف دیوتی موبایل من بن شده ولی دلیل آن را نمیدانم، چکار کنم؟

تنها راه شما یا صبر کردن است و یا تماس با پشتیبانی بازی. پیشنهاد میکنیم از دلایل بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل مطلع باشید و از آن ها در حد امکان دوری کنید، تا کار به این مرحله نکشد.

 

دیدگاه بگذارید