روش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به دیگر پلتفرم‌ها

نویسنده ویپاک مارکت 0 دیدگاه 2024-06-20
روش لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به دیگر پلتفرم‌ها

 لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به دیگر پلتفرم‌ها

زمانی که بازی کالاف دیوتی موبایل را شروع می‌کنید، شاید به دلیل هیجان زدگی برای شروع بازی بی تابی کنید و از صفحه شروع بازی، منو و دیگر پیام‌های بازی بی تفاوت عبور کنید. موضوعی که باید در نظر بگیرید، این است که یکی از این صفحات بسیار مهم است و آن ساخت اکانت برای ورود به بازی است. بازی کالاف دیوتی موبایل به شما امکان می‌دهد تا با یک اکانت مهمان وارد بازی شوید. این اکانت مهمان یا Guest Account، تنها پل ارتباطی شما، با بازی است. اگر برای لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود به یکی از پلتفرم‌های اصلی موجود اقدام نکنید، در صورت پاک کردن بازی و یا استفاده از یک دستگاه جدید، دیگر نمی‌توانید به اکانت خود دسترسی پیدا کنید. تمام آیتم‌ها، لول‌ها، مسابقاتی که برنده شدید، همه از دست خواهد رفت. پس حتماً با توجه به آموزش زیر، برای لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود، به دیگر پلتفرم‌ها اقدام کنید.

 لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل به دیگر پلتفرم‌ها

لینک کردن اکانت به پلتفرم‌های دیگر

امکان لینک کردن اکانت کالاف دیوتی موبایل، به چند پتلفرم مختلف وجود دارد. برای اطلاع از پلتفرم های موجود در اختیارتان، روش زیر را دنبال کنید.

وارد بازی کالاف دیوتی موبایل شوید. سپس به بخش Settings وارد شوید. در بالای صفحه سمت راست، گزینه Support، Default و یک آیکون علامت مثبت مشاهده می‌کنید. آیکون مثبت را انتخاب کنید.

در این صفحه گزینه‌ای به نام Link to Social Account مشاهده می‌کنید. آن را انتخاب کنید.

در بخش جدید چند گزینه مختلف مشاهده می‌کنید که ممکن است بسته به پلتفرم مورد استفاده شما متفاوت باشد. در اکثر مواقع، چهار گزینه وجود دارد که شامل Call of Duty، Facebook، Line و Apple می‌شود. Call of Duty اشاره به اکانت رسمی اکتیویژن دارد. پیشنهاد ما این است که برای اطمینان، حداقل از گزینه Call of Duty و Facebook استفاده کنید. اگر دستگاه شما iOS است، از Apple و Call of Duty استفاده کنید.

باز گرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل

لینک کالاف دیوتی موبایل به فیس بوک، اکتیویژن، اپل و لاین

با انتخاب گزینه، Facebook، به صفحه ورود به فیس بوک منتقل خواهید شد. اگر صفحه فیس بوک دارید، که کار شما بسیار راحت است. باید یوزرنیم و پسورد اکانت را در صفحه جدید وارد کنید. همین اقدام برای لینک اکانت به فیس بوک کافی است. اگر اکانت فیس بوک ندارید، باید با استفاده از گزینه Sign Up برای ساخت اکانت اقدام کنید.

پس از انتخاب گزینه Apple، اگر از گوشی با سیستم عامل iOS استفاده می‌کنید، گوشی به شما امکان می‌دهد تا به اپل آیدی که برای راه‌اندازی گوشی خود استفاده کردید دسترسی پیدا کنید و آن را به کالاف دیوتی موبایل خود متصل کنید.

با انتخاب گزینه Activision، به صفحه ورود به اکانت اکتیویژن در سایت این کمپانی وارد خواهید شد. اگر از بازیکنان گوشی و کالاف دیوتی نیستید، احتمال اینکه اکانت اکتیویژن داشته باشید، بسیار پایین است. با استفاده از آموزشی که در سایت ما در این لینک ارائه می‌شود، می‌توانید برای ساخت اکانت اکتیویژن اقدام کنید. پس از ساخت اکانت، با کلیک بر روی گزینه Activision در صفحه Link to Social Account در بازی، و سپس ورود نام کاربری و پسورد جدید خود، اکانت کالاف دیوتی موبایل را به اکتیویژن لینک کنید.

روش لینک به اکانت لاین نیز به همین شکل سر راست است. فقط کافی است گزینه Line را انتخاب کنید و سپس اطلاعات اکانت لاین خود را وارد کنید تا یک پیام در رابطه با لینک شدن موفقیت‌آمیز اکانت کالاف دیوتی موبایل به لاین دریافت کنید.

لینک کالاف دیوتی موبایل به فیس بوک، اکتیویژن، اپل و لاین

باز گرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون لینک کردن ممکن است؟

در ابتدا قصد داشتیم مقاله‌ای در رابطه با بازگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بنویسیم. بسیار سعی کردیم به دنبال روشی باشیم که بتوانیم از طریق آن بدون نیاز به اکانت اکتیویژن، لاین، اپل و یا فیس بوک امکان بازیابی اکانت وجود داشته باشد. اما متأسفانه باید اعلام کنیم که این کار غیر ممکن است. اگر اکانت کالاف دیوتی خود را به هیچ یک از پلتفرم‌های اکتیویژن، جیمیل و یا فیس بوک لینک نکنید، در صورت حذف کلی بازی از گوشی، دیگر برای همیشه دسترسی به آن اکانت را از دست خواهید داد. زیرا فایل سیو اکانت شما در این حالت فقط بر روی گوشی شما ذخیره می‌شود.

اگر اکانت خود را به فیس بوک و اکتیویژن، لاین و یا اپل لینک کنید، در صورتی که اکانت اپل خود را فراموش کنید، مجدد به اکانت کالاف دیوتی خود دسترسی خواهید داشت. یا اگر فیس بوک خود را فراموش کنید، با استفاده از اپل و اکانت اکتیویژن می‌توانید وارد بازی شوید.

زمانی که وارد بازی می‌شوید، فقط کافی است با استفاده از یکی از گزینه‌های لاگین که از قبل آن را لینک کرده‌اید، وارد اکانت خود شوید و به بازی ادامه دهید. در شرایطی که دسترسی خود به هر یکی از اکانت‌ها را از دست داده‌اید، شرایط ریکاوری اکانت‌ها برای هر یک متفاوت است و باید در مقاله‌ای جداگانه به آن بپردازیم. به طور مثال اگر اکانت اکتیویژن خود را فراموش کردید، با استفاده از گزینه‌های ریکاوری که در اختیار شماست باید آن را بازیابی کنید. فیس بوک، لاین و اپل نیز به همین ترتیب روش‌های بازیابی اکانت خود را دارند. شما باید ابتدا اکانت خود در یکی از این پلتفرم‌ها را ریکاوری کنید، تا با استفاده از آن بتوانید وارد اکانت کالاف دیوتی موبایل شوید.

دیدگاه بگذارید