هفت بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل

نویسنده ویپاک مارکت 0 دیدگاه 2024-06-19
هفت بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل

معرفی هفت بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل

زمانی که از یک بازی لذت می‌بریم، گاهی به دنبال بازی‌های مشابه آن هستیم. این موضوع می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. شاید از این سبک بازی لذت می‌بریم و می‌خواهیم ببینیم چه عنوان‌های دیگری در این سبک وجود دارد. شاید از عنوان اول خسته باشیم و نیاز به آپشن‌های جدید داریم. بازی کالاف دیوتی یک عنوان اکشن، تیر‌اندازی بسیار مهیج است. اگر کالاف دیوتی موبایل یا وارزون موبایل، عنوان‌هایی هستند که اخیراً به آن سرگرم شده‌اید، در این مطلب به معرفی تعدادی بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل خواهیم پرداخت، تا کالکشن بازی‌های خود را گسترش دهید.

تمامی بازی‌های این لیست برای سیستم عامل Android و iOS موجود هستند و لینک بازی‌ها نیز ارائه می‌شود.

Free Fire Max

بازی فری فایر مکس یک عنوان عجیب ساخت شرکت Garena International است. این بازی سوم شخص و شوتر استراتژی زیادی نیاز دارد. اما در این عنوان همه چیز به تیراندازی و کشتار ختم نمی‌شود. نقشه‌های این بازی عناصر زیادی دارند که در گیم پلی بازی تأثیر می‌گذارد. در طی مسابقات نیز رخداد‌های جالبی در نقشه بازی رخ می‌دهد و گاهی بازیکنان باید برای نحوه پیشرفت بازی و رخداد بعدی رأی دهند. بازی به شما امکان می‌دهد تا شخصیت‌های مختلفی را انتخاب کنید که قابلیت‌های منحصر به فرد خود را دارند. در طی مسابقات، شما وارد یک نقشه می‌شوید و باید قبل از پایان زمان مسابقه، آخرین بازیکن زنده باشید.

Free Fire Max برای موبایل

نسخه اندروید

نسخه iOS

Modern Ops

مدرن آپس یک بازی شبیه با کالاف دیوتی موبایل، اول شخص است. اما نکته جالب این بازی سلاح‌های جالب آن است. اسکین‌های اسلحه در این بازی بسیار متفاوت و پر زرق و برق هستند. تعدادی سلاح عجیب و ویژه نیز در بازی وجود دارد. تیم سازنده بازی، استودیوی Ekon Games GmbH، سفارشی‌سازی شخصیت و اسلحه را نقطه عطف و تمرکز این بازی معرفی می‌کند. در طی مسابقات، شما وارد نبرد‌های تصادفی متعددی می‌شوید که در محیط‌های بسیار متفاوتی رخ می‌دهند. نبرد در این بازی‌ها بسیار سریع و برق‌آسا است و شاید مدتی طول بکشد تا به ریتم سریع نبرد‌های بازی عادت کنید. این بازی بسیار سبک است و بر روی اکثر گوشی‌ها اجرا می‌شود.

Modern Ops نسخه اندورید

نسخه اندروید

نسخه iOS

Arena Breakout

بازی‌های قبلی که معرفی کردیم، کمی حالت فانتزی و تخیلی دارند. اگر به دنبال بازی شبیه به کالاف دیوتی هستید که حس واقعی‌گرایانه‌تر دارد و یا به اصطلاح Realistic است، بازی Arena Breakout را امتحان کنید. سازنده بازی، سناریو‌های واقعی‌گرایانه‌ای برای این بازی ایجاد کرده است که در آن بازیکن در موقعیت‌هایی شبیه به جنگ واقعی قرار می‌گیرد. این بازی که توسط Infinite Level عرضه شده است، به شما امکان می‌دهد که به یکی از چند گروه (Faction) در بازی بپیوندید و برای برتری آن گروه رقابت کنید. نبرد‌های بازی معمولاً در محیط‌های شهری رخ می‌دهد و شما با سربازان دشمن رقابت می‌کنید. پس از شکست دشمنان باید هر آیتمی که می‌توانید با خود حمل کنید جمع‌آوری کنید و به مخفیگاه خود برگردید.

Arena Breakout بازی شبیه کالاف دیوتی

نسخه اندروید

نسخه iOS

Tacticool

شاید قرار دادن این بازی در لیست بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل خیلی مناسب نباشد، اما این بازی بسیار جذاب را نمی‌توان نادیده گرفت. بازی Tacticool یک عنوان اکشن، شوتر است که بیشتر حالت فانتزی و کمدی دارد. در این بازی شما می‌توانید شخصیت خود را طراحی کنید.

اگر علاقه دارید می‌توانید یک شخصیت کلیشه‌ای فیلم‌های هندی اکشن، با عینک آفتابی و بدنی عضلانی طراحی کنید و یا هر شخصیت مضحک دیگری که فکرش را بکنید. هدف اصلی شما در این بازی این است که بهترین سرباز باشید. تعداد سلاح کلاسیک در اختیار شما قرار می‌گیرد و به مجموعه‌ای از ابزار رقابتی متعدد نیز دسترسی دارید. مثلاً ابزار پشتیبانی، که با استفاده از آن می‌توانید به تیم خود کمک کنید. در بازی هم می‌توانید با دیگر بازیکنان رقابت کنید و هم از نبرد با زامبی‌ها در حالت Zombie Invasion باز لذت ببرید.

بازی شبیه کالاف دیوتی موبایل Tacticool

نسخه اندروید

نسخه iOS

Fire Strike

Fire Strike یک بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل دیگر که تمرکز زیادی بر روی سفارشی‌سازی سلاح‌ها دارد. در این بازی نیز شما می‌توانید گروه مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از سفارشی‌سازی اسلحه با انواع آپشن‌های موجود، به نقشه‌های جالب بازی منتقل می‌شوید و در آن با سربازان دیگر رقابت می‌کنید. در این بازی نیز همه چیز به کشتن دشمنان ختم نمی‌شود. شما باید با استفاده از استراتژی و یادگیری نقشه‌های بازی، شانس خود برای بقا را افزایش دهید. اسلحه‌های موجود در بازی قابلیت آپگرید دارند که تأثیر واضحی در رقابت‌ها خواهد داشت. تعدادی ابزار نبرد مثل نارنجک‌های مختلف به شما تعلق می‌گیرد که در مبارزات باید به طور زیرکانه از آن‌ها استفاده کنید. ابزار و سلاح‌های مختلف، در بازی تأثیر گذارند، اما در نهایت این مهارت شماست که نتیجه مسابقه را رقم می‌زند.

بازی مثل کالاف دیوتی Fire Strike

نسخه اندروید

نسخه iOS

Battle Prime

کلمه پرایم، یک اصطلاح بسیار قوی در گیمینگ است که سریع توجه را به خود جلب می‌کند. این کلمه به نظر خبر از یک چیز بسیار پر قدرت و خطرناک می‌دهد و در بازی Battle Prime این موضوع حقیقت دارد. در این بازی، گیمر‌ها در نقش سربازانی به نام Prime ایفای نقش می‌کنند. این سربازان از لباس‌ها و ابزاری استفاده می‌کنند که در نبرد‌ها به آن‌ها برتری می‌دهد. گاهی این ابزار شما را شبیه به سربازان کلاسیک می‌کند و گاهی نیز شبیه به نیرو‌های نبرد پیشرفته‌تر می‌شوید. این بازی اکشن تیراندازی، یک عنوان آنلاین است که در آن بازیکنان در تیم‌های 6 علیه 6 با یکدیگر رقابت می‌کنند.

دانلود بازی موبایل Battle Prime شبیه کالاف

نسخه اندروید

نسخه iOS

Blood Strike

Blood Strike یک بازی شبیه به کالاف دیوتی موبایل دیگر که به شدت یادآور بازی وارزون است. در این بازی، گیمر‌ها نقش سربازان با سلاح‌ها و لباس‌های ویژه‌ای را ایفا می‌کنند که در ابتدای هر نبرد با چتر وارد زمین مبارزه می‌شوند. این بازی حالت بتل رویال دارد و شخصی که سریع در بازی حرکت کند و سلاح بهتری پیدا کند برنده مسابقه خواهد بود. نقشه بازی بسیار وسیع است و نقاط مخفی زیادی در آن وجود دارد. در بازی می‌توانید سلاح خود را سفارشی‌سازی کنید، لباس‌های ویژه آنلاک کنید و بپوشید و سپس به نبرد با دیگر بازیکنان بپیوندید. این بازی نسبتاً سبک است و گوشی‌های ضعیف‌تر بازار نیز امکان اجرای آن را دارند.

Blood Strike بازی شبیه با کالاف دیوتی وارزون موبایل

نسخه اندروید

نسخه iOS

جمع‌بندی

بازی‌های شبیه به کالاف دیوتی موبایل بسیارند. در واقع، موفقیت زبانزد این بازی، یکی از دلایل اصلی وجود عنوان‌های متعدد شبیه به این بازی است. بسیاری از استودیو‌ها سعی می‌کنند تا پا جای پای کالاف دیوتی بگذارند و با استفاده از فرمول موفقیت این عنوان برای خود اسم و رسمی بدست آورند. در این مطلب به معرفی برخی از بازی‌های برتر مشابه به کالاف دیوتی موبایل پرداختیم. تمامی این عنوان‌ها، هم برای سیستم عامل اندروید قابل نصب هستند و هم برای سیستم عامل iOS شرکت اپل.

دیدگاه بگذارید