هر آنچه درباره سیزن 1 کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 میدانیم

vipac market 0 دیدگاه 2023-11-20

هر آنچه درباره مدرن وارفر 3 سیزن 1 میدانیم

کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 در تاریخ 10 نوامبر عرضه شد و طرفداران بازی انتظارات زیادی از آن دارند. بسیاری توجه خود را به عرضه مدرن وارفر 3 سیزن 1 و محتوای آن معطوف کرده اند. خوشبختانه با اینکه اخبار رسمی از سوی اکتیویژن درباره سیزن 1 عرضه نشده است، اما اطلاعات زیادی از این فصل بازی داریم. در ادامه، تاریخ مورد انتظار عرضه سیزن 1، مپ های جدید و دیگر محتوای این عرضه را معرفی خواهیم کرد.

در حالی که بخش زیادی از محتوا و آیتم های بازیکنان از مدرن وارفر 2 به مدرن وارفر 3 منتقل شده است، بازیکنان محتوای بیشتری نیز همراه فصل 1 برای لذت بردن خواهند داشت که بدون شک شامل بتل پس جدید، سلاح ها  و اپراتور های جدید نیز خواهد شد.

تاریخ عرضه مورد انتظار سیزن 1 

مدرن وارفر 3 سیزن 1 در ماه دسامبر (آذر-دی) عرضه خواهد شد. با اینکه تاریخ عرضه دقیق توسط سازندگان اعلام نشده است، اما انتظار داریم که 6 دسامبر (15 آذر) است. این پیش بینی بر اساس پایان یافتن فصل فعلی مدرن وارفر 2 و وارزون است.

سیزن جدید مدرن وارفر 3

نقشه های جدید

مدرن وارفر 3، در زمان عرضه، با تمامی نقشه های  بازی اصلی مدرن وارفر 2 (عرضه شده در سال 2009) عرضه شد. وجود این نقشه های توستالژیک، بسیاری از بازیکنان را راضی کرده است. حال اکتیویژن طی پستی در بلاگ رسمی کالاف دیوتی، خبر از عرضه نقشه های جدید مدرن وافر 3 سیزن 1 داده است.

این پست تایید می کند که 4 نقشه جدید، به همراه گیم مد های جدید برای بازی عرضه خواهد شد. علاوه بر نقشه های جدید، برخی نقشه های کلاسیک دیگر نیز در طی سیزن های آینده به بازی اضافه خواهند شد.

طی سیزن 1 مدرن وارفر 3، چهار نقشه جدید عرضه خواهد شد. سه نقشه در روز عرضه، و نقشه چهارم (Rio) نیز در بین سیزن در دسترس خواهد بود.

Greece (6v6)

Meat (6v6)

Training Facility (Gunfight)

Rio (6v6)

نقشه Training Facility به همراه یک گیم مد جدید به نام Gunfight عرضه خواهد شد که مخصوص MW3 می باشد.

نقشه های سیزن جدید مدرن وارفر 3 

گیم مد های جدید مدرن وارفر 3 سیزن 1

گیم مد های (Game Mode) جدید تایید شده برای مدرن وارفر 3 سیزن 1، شامل Gunfight و All or Nothing می شود. به گفته طراحان بازی یک حالت مولتی پلیر دیگر نیز در آینده نزدیک رونمایی و عرضه خواهد شد.

Gunfight یک مد مخصوص برای آزمایش مهارت اسلحه بازیکنان است. حالت All or Nothing نیز نسخه بروز رسانی شده همین مد در بازی اصلی MW3 (نسخه قدیمی) است.

گیم مد های جدید مدرن وارفر 3

سلاح های مورد انتظار سیزن 1

لیست سلاح ها و ابزار سیزن 1 مدرن وافر 3 رونمایی رسمی نشده است، اما به گزارش یک لیکر معتبر به نام el-bobberto سلاح هایی که در این سیزن عرضه خواهند شد به شرح زیر هستند:

RAM-7 (AR)

TAQ Evolvere (LMG)

XRK Stalker (Sniper Rifle)

HRM-9 (SMG)

ARX 160

نوع سلاح ARX 160 در حال حاضر مشخص نیست. توجه کنید که لیک ها ممکن است اشتباه باشند.

اسلحه های جدید مدرن وارفر 3

مدرن وارفر 3 زامبی و سلاح های Wonder

مدرن وارفر 3 زامبی، طی سیزن 1، یک سلاح جدید Wonder Weapon به نام V-R11 دریافت خواهد کرد. این سلاح علاوه بر قدرت تخریب، “میتواند دشمنان را به دوستان با وفا تبدیل کند، چه انسان باشند و یه زامبی”. هنوز به طور دقیق نمیدانیم که این گفته به چه معناست. علاوه بر این، نوعی محتوا به نام Dark Aether Rift به حالت زامبی بازی اضافه خواهد شد که به گفته سازندگان یک حالت End-Game است. بازیکنان برای دسترسی به آن باید ماموریت های سیزنال بازی را کامل کنند.

نقشه Urzikstan وارزون

یکپارچه سازی وارزون با مدرن وارفر 3 سیزن 1

مدرن وارفر 3 سیزن 1 یک نقشه جدید به نام Urzikstan به وارزون اضافه خواهد کرد. با عرضه سیزن 1، نسل جدید وارزون برای مدرن وارفر 3 عرضه خواهد شد. این بروز رسانی محتوای مدرن وارفر 3، مثل سلاح ها، اپراتور ها و برخی مکانیک های بازی را به بتل رویال محبوب اضافه خواهد کرد.

بازیکنان وارزون 2، مدتهاست که از محدودیت های حرکت در بازی گله مند هستند. با بروزرسانی جدید، برخی مکانیک های Movement برای مانور و حرکت راحت تر در بازی، که در مدرن وارفر 3 و وارزون دیده شده اند، بروزرسانی خواهند شد. حرکاتی شامل Slide Canceling و Tac-Stance و برخی حرکات دیگر.

بدون شک، محتوای اشاره شده در این لیست، تنها مواردی نیستند که در مدرن وارفر 3 سیزن 1 دیده خواهند شد. پس منتظر اخبار رسمی بیشتر از این سیزن باشید.

 

دیدگاه بگذارید