شایعه: ریک گرایمز و میشون در مدرن وارن وارفر 3 حضور پیدا خواهند کرد

vipac market 0 دیدگاه 2023-11-23

شایعه: ریک گرایمز و میشون در مدرن وارن وارفر 3 حضور پیدا خواهند کرد

شخصیت های سریال و کمیک های محبوب The Walking Dead، ریک گرایمز و میشون در مدرن وارفر 3 حضور پیدا خواهند کرد.

در دنیای بازی های آنلاین، کراس اوور های شناخته شده، بسیار عادی هستند. بازی هایی مثل فورتنایت، مدت های طولانی است که در Crossover با هر نوع فیلم، بازی و شخصیت شناخته شده ای، پرچمدار این فعالیت هاست. یک بازی مثل اورواچ 2 نیز که متوجه موفقیت این رویداد ها شده، به تازگی به این قافله پیوسته است.

حال به نظر میرسد که نوبت به کراس اوور مدرن وارفر 3 رسیده است. البته این خبر به طور رسمی منتشر نشده است و این اطلاعات بر اساس دیتا ماینینگ طرفداران منتشر شده است.

 

شایعه یا حقیقت مشخص نیست

بر اساس این اطلاعات، ریک گرایمز و میشون، دو شخصیت محبوب کمیک های واکینگ دد به عنوان اپراتور در بازی مدرن وارفر 3 حضور پیدا خواهند کرد. این رویداد احتمالا در اوایل سال آینده میلادی، همزمان با عرضه فیلم سینمایی The Walking Dead: The Ones Who Live عرضه خواهد شد. این فیلم یک اسپین آف از سریال واکینگ دد است.

رویداد واکینگ دد برای مدرن وارفر 3

همانطور که گفته شد، این خبر به طور رسمی منتشر نشده است. یکی از لیکر های معتبر کالاف دیوتی HeyImAlaix در روز 21 نوامبر این اطلاعات را منتشر کرده است. این اطلاعیه شامل یک تصویر از فیلم جدید واکینگ دد می شود که دو فرنچایز مشهور سینما و بازی های کامپیوتری را به یکدیگر متصل می کند.

متاسفانه اطلاعات بیشتری در این بازی منتشر نشده است. اگر چنین رویدادی حقیقت داشته باشد، احتمال عرضه آن در ماه دوم سال 2024 (بین بهمن و اسفند) وجود دارد. البته این رویداد ها معمولا بسیار عمیق نیستند و ممکن است شامل چند اسکین برای اپراتور ها و سلاح ها و تعدادی چالش شوند. تا زمان عرضه اخبار رسمی درباره حضور ریک گرایمز و میشون در مدرن وارفر 3، باید منتظر اطلاعات بیشتر بمانیم.

دیدگاه بگذارید