نحوه دریافت رایگان اسکین Bone Collector در مدرن وارفر 3

vipac market 0 دیدگاه 2023-11-19

نحوه دریافت رایگان اسکین Bone Collector در مدرن وارفر 3

در این مقاله، به صورت خلاصه، روش بدست آوردن اسکین Bone Collector مدرن وارفر 3 را توضیح خواهیم داد.

کالاف دیوتی مدرن وارفر 3، چند روزی است که تیتر خبری همه وب سایت ها شده است. این بازی که به تازگی عرضه شده، بازیکنان فعال زیادی را به سوی خود جذب کرده است. خوشبختانه در این بازی نیز شاهد بازگشت حالت پرطرفدار زامبی هستیم.

در این حالت، بازیکنان به جای درگیری با دیگر بازیکن ها با انواع زامبی ها درگیر می شوند که به صورت Wave در نقشه های مختلف به بازیکنان حمله می کنند. نکته جالب درباره Zombie Mode بازی مدرن وارفر 3، این است که به بازیکنان امکان می دهد، یک اسکین منحصر به فرد برای خود آنلاک کنند و آن را در حالت مولتی پلیر و وارزون 2 مورد استفاده قرار دهند.

این اسکین که Bone Collector Ripper نام دارد، یک اسکین بسیار جذاب است که به اپراتور شما، جلوه ای ترسناک و خشن می دهد. تصویر این اسکین را می توانید در این مقاله مشاهده کنید.

اسکین Bone Collector مدرن وارفر 3

چگونه اسکین Bone Collector را آنلاک کنیم؟

خبر خوب اینکه، برای آنلاک کردن اسکین Bone Collector مدرن وارفر 3، نیاز به پرداخت پول و یا خرید هیچ باندل ندارید. در عوض باید فقط ماموریت های Act I، Act II و Act III در حالت Zombie Mode بازی را کامل کنید.

زمانی که به حالت زامبی بازی وارد میشوید، در صفحه Lobby میتوانید، لیست ماموریت ها را مشاهده نمایید. این ماموریت ها بسیار متعدد هستند و ممکن است کامل کردن آن ها ساعت ها طول بکشد. ماموریت های اشاره شده نیز می توانند گاهی سخت باشند، پس دلسرد نشوید و مجدد تلاش کنید.

ACT I حالت زامبی، شامل شش Tier و یک Story Mission می شود. ACT II نیز شامل پنج Tier و یک Story Mission می شود. در نهایت ACT III نیز دارای چهار Tier و یک Story Mission است. هر Tier شامل چند ماموریت مختلف، مثل کشتن 30 زامبی با خودرو، خرید یک اسلحه خاص، باز کردن 25 جعبه لوت و دیگر ماموریت ها می شود که باید تکمیل کنید. Story Mission ها نیز یک ماموریت داستانی به شما میدهد که دارای آبجکتیو های ویژه ای هستند. زمانی که تمام ماموریت ها کامل شد، اسکین به طور خودکار برای شما ارسال می شود.

اسکین رایگان وارزون 2 و مدرن وارفر 3

نحوه آنلاک کردن اسکین Bone Collector مدرن وارفر 3

در نظر داشته باشید، که کامل کردن هر ماموریت ACT زامبی بازی، جوایز دیگری نیز به شما اهدا خواهد کرد که شامل کالینگ کارد، صفحه لودینگ، توکن XP دو برابر، چارم اسلحه و آیتم های مخصوص حالت زامبی می شود. پس کامل کردن این ماموریت ها بهره زیادی برای شما خواهد داشت. در نهایت اسکین Bone Collector مدرن وارفر 3 را نیز بدست خواهید آورد.

 

دیدگاه بگذارید