روش‌های کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل

نویسنده ویپاک مارکت 0 دیدگاه 2024-06-12
آموزش روش‌های کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل

آیا کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل ممکن است؟

بازی کالاف دیوتی موبایل و وارزون، دو عدد از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های موبایل هستند. این روز‌ها به لطف گسترش بازی‌های کامپیوتری و تبدیل آن به یکی از صنعت عظیم، روش‌های درآمد زایی متعددی از آن خلق شده است. این روش‌های مختص گیمر‌های حرفه‌ای و استودیو‌های سازنده بازی نیست. حتی بازیکنان نیمه حرفه‌ای و اشخاصی که کمی پشت کار دارند، می‌توانند از بازی‌ها کسب درآمد کنند. با توجه به اینکه بازی کالاف دیوتی موبایل در ایران نیز طرفداران زیادی دارد، در این مطلب درباره کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل و روش‌های آن صحبت خواهیم کرد.

البته در به خاطر بسپارید، کسب درآمد از CoD Mobile مانند کسب درآمد از هر روش دیگری، نمی‌تواند شما را طی یک شب به درآمد بالا برساند. به خصوص که رقابت در این زمینه بالاست. برخی روش‌هایی که اشاره خواهیم کرد نیز تضمینی برای کسب درآمد ندارند، اما با این حال برای اطلاع شما و آشنایی به اکثر روش‌های موجود به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

آیا کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل ممکن است؟

کسب درآمد از طریق تولید محتوای کالاف دیوتی موبایل

کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل، از طریق تولید محتوا یکی از ساده‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های درآمد زایی است. این موضوع فقط مربوط به کالاف دیوتی موبایل نمی‌شود و هر بازی دیگری که امکان تولید محتوا از آن وجود داشته باشد می‌تواند منجر به کسب درآمد شود.

کسب درآمد از طریق تولید محتوا، یک مبحث بسیار گسترده است که روش‌های متعدد خود را دارد. دلیل اینکه، این روش را ساده‌ترین و ارزان‌ترین معرفی کردیم، این است که هر شخص، با استفاده از یک گوشی، یک کامپیوتر و دسترسی به یکی از شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌های ویدیو (یا استریم) می‌تواند به تولید محتوا بپردازد. اجرای بازی به صورت آنلاین و استریم آن، نقد و بررسی بازی، ساخت ویدیو‌های آموزشی و ترفند‌ها، بررسی آپدیت‌ها و محتوای جدید، همه از روش‌های تولید محتوا است. زمانی که این محتوا و ویدیو در شبکه‌هایی مثل یوتیوب و توییچ قرار می‌گیرد، میزان بازدید آن موجب کسب درآمد می‌شود. همچنین تولید‌کنندگان محتوا، اطلاعات پرداختی خود را در اختیار تماشاگران قرار می‌دهند تا افراد به میزان دلخواه به Donate کنند. این اصطلاح به معنی پرداخت داوطلبانه است.

کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل، از طریق تولید محتوا مبحثی بسیار طولانی است که اگر به آن علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم به طور عمیق درباره آن تحقیق کنید.

کسب درآمد از طریق مسابقات E-sports کالاف دیوتی موبایل

این روش نیازمند است تا شما تا حدی در بازی حرفه‌ای شوید. اگر بازی شما به قدری خوب باشد که به شما اعتماد به نفس شرکت در مسابقات را دهد، می‌توانید به کسب درآمد بپردازید.

مسابقات بازی‌های کامپیوتری که به E-sports مشهور است، برای تمامی بازی‌های رقابتی برگزار می‌شود. کالاف دیوتی موبایل نیز مسابقات E-sports مخصوص به خود را دارد که توسط برند‌های مختلف اسپانسر می‌شود. برای شرکت در این مسابقات باید لیست تورنمنت‌ها و دیگر مسابقات CoD Mobile را بررسی کنید. سپس در این مسابقات ثبت نام کنید. ثبت نام در برخی از این مسابقات هزینه دارد. سپس با شرکت در تورنمنت و پیشرفت در مسابقات می‌توانید جوایز آن را برنده شوید.

برخی از مسابقات بزرگ و حرفه‌ای، تا هزاران دلار جایزه دارند. این روش کسب درآمد از Call of Duty Mobile مستلزم پشتکار و تمرین مکرر است.

نکته: برای بسیاری از این مسابقات، رویداد‌های شرط‌بندی برگزار می‌شود. برخی از این شرط‌بندی‌ها جوایز نقدی بزرگی ارائه می‌دهند که می‌توان آن را یک روش کسب درآمد از بازی تلقی کرد!

روش‌های کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل

کسب در آمد از طریق مربیگری

بازیکنان حرفه‌ای، علاوه بر کسب درآمد از طریق تولید محتوا و شرکت در مسابقات، می‌توانند مهارت خود را به عنوان یک مربی به فروش بگذارند. این افراد با ایجاد آگهی خدمات Coaching، در نقش مربی علاقه مندان ظاهر می‌شوند و آن‌ها را در حین بازی، راهنمایی می‌کنند. برخی مربی‌های حرفه‌ای، توسط تیم‌های E-sports استخدام می‌شوند که درآمد ثابت خود را دارد.

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از Esports که بهتر است به آن اشاره کنیم، آنالیزور است. این آنالیزور مانند مربی، شخصی است که از بازی اطلاعات زیادی دارد. یک مربی می‌تواند همزمان یک آنالیزور نیز باشد. این شخص با بررسی مسابقات پیشین و آنالیز استراتژی‌های بازیکنان می‌توانند به تحلیل مسابقات بپردازند. در کشور ما نیز گاهی مسابقات E-sports برگزار می‌شود که گیمر‌های حرفه‌ای در آن نقش مربی و آنالیزور ایفا می‌کنند. این افراد بسته به بودجه مسابقات حقوق دریافت می‌کنند.

کسب درآمد از طریق فروش مهارت و گرایند

بازی کالاف دیوتی موبایل، یک عنوان رایگان است. در بازی‌های رایگان و حتی غیر رایگان آنلاین، فعالیت‌های متعددی وجود دارد که زمان زیادی نیاز دارند. این فعالیت‌ها در بین بازیکنان به اصطلاح گرایند (Grind) نام دارد که به اصطلاحاً به معنی فعالیت‌هایی است که زمان بسیاری صرف می‌کنند و به نتیجه آن به صورت قطره چکان به سمت بازیکن باز می‌گردد. در بازی کالاف دیوتی موبایل این اصطلاح در مورد جمع‌آوری پول بازی، آنلاک کردن برخی اسکین‌ها و بالا بردن لول صدق می‌کند. شما باید ده‌ها و یا حتی صد‌ها ساعت به گرایند بپردازید تا به اسکین‌های جدید و پول کافی در بازی برسید. برخی افراد که حوصله و توان گیمینگ مناسب دارند، می‌توانند خدمات آنلاک اسکین، جمع‌آوری پول و خدمات مشابه را به فروش برسانند. یعنی شخص خریدار اکانت خود را در اختیار فروشنده قرار می‌دهد. فروشنده به گرایند می‌پردازد و در ازای آن پول دریافت می‌کند. قیمت و هزینه این خدمات بسته به زمان لازم و سختی گرایند، نوسان خواهد داشت.

شرایط گاهی با عرضه رویداد‌های محدود، سخت می‌شود. مثلاً یک اسکین به بازی اضافه می‌شود که فقط 2 هفته وقت برای دریافت آن وجود دارد. بدون شک فروش خدمات آنلاک این اسکین‌ها، درآمد بسیار بالاتری به همراه خواهد داشت.

 کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل

کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل با فروش اکانت و آیتم بازی

اگر بخش قبلی را مطالعه کردید، می‌دانید که بازی کالاف دیوتی موبایل نیاز به گرایند طولانی مدت دارد تا اسکین‌ها، اپراتور‌ها و پول کافی در بازی جمع‌آوری شود. نکته جالب اینکه، شما می‌تواند برخی از این آیتم‌ها و اسکین‌ها و یا حتی کل اکانت را در سایت‌های ایرانی و خارجی مثل سایت ویپاک مارکت به فروش برسانید.

ساخت اکانت کالاف دیوتی موبایل، رایگان است. برخی افراد، یک اکانت کالاف دیوتی (یا بازی‌های دیگر) با ایمیل مخصوص به آن اکانت می‌سازند و به اجرای بازی می‌پردازند. سپس با لول آپ اکانت، آنلاک اپراتور و اسکین و جمع‌آوری پول داخل بازی، ارزش اکانت را بالا می‌برند. در نهایت برای فروش اکانت اقدام می‌کنند.

این روش یکی از مطمئن‌ترین روش‌های کسب درآمد از کالاف دیوتی موبایل است. زیرا در آن شما از همان ابتدای شروع که به سمت کسب درآمد حرکت می‌کنید. نیاز نیست تا مانند روش تولید محتوا بازدید جمع کنید. برای شرکت در مسابقات و برندگی خود استرس بگیرید و به امید شرط‌بندی باشید. حتی لازم نیست برای درآمد زایی از این روش، حرفه‌ای باشید. مهارت شما در این زمینه فقط کمی کار شما را راحت‌تر خواهد کرد. ولی حتی بدترین بازیکنان نیز می‌توانند از این روش کسب درآمد کنند. برای اطلاع بیشتر از فروش اکانت، قیمت‌ها و روش ثبت آگهی، به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه بگذارید