خرید و فروش ایتم های بازی رینبو سیکس امکان پذیر خواهد شد !

vipac market 0 دیدگاه 2023-12-17
خرید و فروش اسکین رینبو سیکس

مارکت اسکین رینبو سیکس سیج به زودی عرضه خواهد شد

در گذشته، مقایسه بازی رینبو سیکس سیج و کانتر استرایک به دو موضوع خلاصه می شد: مسابقات 5v5 و قوانین بمب گذاری. حال یوبی سافت تصمیم گرفته تا قابلیتی مشابه یه یکی از محبوب ترین امکانات بازی شرکت Valve عرضه کند و آن مارکت اسکین رینبو سیکس سیج است.

این فروشگاه که نام Rainbow Six Siege Marketplace به آن تعلق گرفته است، به بازیکنان اجازه می دهد تا به خرید و فروش اسکین و دیگر آیتم های ظاهری در بازی بپردازند. به گفته یوبی سافت، این مارکت از طریق مرورگر و گوشی قابل دسترسی است، اما مشخص نیست که امکان استفاده از آن از طریق نرم افزار مخصوص این شرکت Ubisoft Connect یا نسخه موبایل آن در دسترس خواهد بود یا خیر.

خرید و فروش اسکین رینبو سیکس

مارکتی مشابه کانتر استرایک 

تمامی معاملات در مارکت اسکین رینبو سیکس سیج، از طریق کردیت داخلی بازی با نام R6 Credit انجام می شود که بازیکنان باید برای خرید آن اقدام به خرید بسته های کردیت 5 تا 100 دلاری کنند. هنوز واضح نیست که آیا بازیکنان میتوانند قیمت هر اسکین را انتخاب کنند، یا اینکه قیمت ها از قبل توسط یوبی سافت فیکس شده است. نسخه بتای این فروشگاه به زودی آغاز به کار خواهد کرد و به طور کامل در سال 2024 عرضه خواهد شد.

مارکت اسکین های بازی کانتر استرایک یک سال پس از عرضه بازی در دسترس قرار گرفت و توجه بسیاری را به خود جلب کرد. اما این مارکت به طور همزمان مشکلات متعددی نیز برای Valve ایجاد کرد: قمار و تقلبات Match-fixing. بازیکنان با سواستفاده از این مارکت و ایجاد بازار سیاه اقدام با اجرای مسابقات از پیش هماهنگ شده به روش های مختلف از این بازار سوء استفاده کرده اند.

مشخص نیست که یوبی سافت چطور قصد دارد از مشکلات احتمالی پیش گیری کند. به گفته این شرکت معاملات فقط از طریق R6 کردیت میسر خواهد شد، اما اگر یک بازار معامله وجود داشته باشد، بازار سیاه آن نیز ایجاد خواهد شد.

خرید اسکین گلسیر رینبو سیکس

بحث و حاشیه این فروشگاه بسیار خواهد بود

نظرات مختلفی درباره مارکت اسکین رینبو سیکس سیج وجود دارد. بازیکنان کانتر استرایک متعقدند که با راه اندازی مارکت، بازی کانتر به طور کلی تغییر کرد، که ممکن است این تغییرات خوب یا بد باشد. به طور مثال برخی بازیکنان آنلاک کردن اسکین ها و جمع کردن آن را نوعی حس پیشروی در بازی تلقی می کنند که در گذشته در بازی وجود نداشت. بازی رینبو سیکس در زمینه اسکین کمی از کانتر متفاوت است. بسیاری از اسکین های کانتر قابل خرید هستند. با اینکه رینبو سیکس نیز باندل های اسکین به فروش میرساند، اما آیتم های بسیاری نیز فقط با بازی کردن قابل آنلاک هستند.

بسیاری از بازیکنانی که در استیم از مارکت کانتر استفاده کرده اند، توانسته اند برخی اسکین های گران قیمت خود را با قیمت های نجومی و عجیب به فروش برسانند. برخی توانسته اند از این راه کسب در آمد کنند و یا بازی بعدی خود را به طور رایگان خریداری کنند. حال در نظر داشته باشید که بازیکنانی در رینبو سیکس سیج وجود دارند که اسکین هایی قدیمی با عمری 8 ساله در اکانت خود دارند. چه مبلغی برای این اسکین ها پرداخت خواهد شد؟ باید دید که اقدامات یوبی سافت در این زمینه به چه شکل خواهد بود.

با عرضه مارکت رینبو سیکس سیج، فروشگاه ما نیز امکان خرید و فروش اسکین ها رینبو سیکس سیج برای مشتریان را فراهم خواهد کرد تا در صورت نیاز آیتم های خود را به فروش برسانند و یا اسکین های بازیکنان دیگر را خریداری کنند.

دیدگاه بگذارید